Latvia LVA  

rss

  • rss
Uncategorized, Ziņas - Amway
Žurnāls “Pastaiga” Amway ARTISTRY™ Essentials pret-pūtīšu poras atsvaidzinošo sejas tonizētāju atzinis par labāko attīrošo līdzekli sejas ādai

2018.03.08 - 

Latvijas modes un dzīvesstila žurnāls “Pastaiga”, kas labāko jauno kosmētikas līdzekļu topu šogad rīko jau divpadsmito reizi, par 2017. gada labāko attīrošo līdzekli sejas ādai nosaucis Amway ARTISTRY™ Essentials pret-pūtīšu poras atsvaidzinošo sejas tonizētāju. Šī ir pirmā reize, kad topā iekļuvis kāds no Amway produktiem.
“Pastaigas” veidoto apjomīgo apskatu var uzskatīt par vispilnīgāko un objektīvāko nozares topu Latvijā. Produktu izvērtēšana ilgst vairākus mēnešus, un labāko jauno kosmētikas līdzekļu noteikšanā tiek uzklausīti speciālistu un sabiedrībā zināmu cilvēku viedokļi, pētīts produktu sastāvs, apkopotas blogeru atsauksmes no visas pasaules, tāpat tiek sekots līdzi veikalos pirktāko preču sarakstiem un, protams, lietotāju atsauksmēm. Svarīgi uzsvērt arī, ka par topā iekļautajiem produktiem to izplatītāji nemaksā dalības maksu.

Labākie jaunie kosmētikas līdzekļi tiek vērtēti 10 dažādās kategorijās – attīrošie līdzekļi sejas ādai (labākie līdzekļi dekoratīvās kosmētikas noņemšanai, skrubji un losjoni), kopjošā kosmētika sejas ādai (mitrinoši, barojoši un specifiskas problēmas risinoši līdzekļi sejas ādai), pretnovecošanas kosmētika, dekoratīvā kosmētika sejas pamattonim (dekoratīvās kosmētikas produkti sejas defektu maskēšanai, izgaismošanai un konstruēšanai), dekoratīvā kosmētika lūpām, matu kopjošā kosmētika un veidošanas līdzekļi, dekoratīvā kosmētika skropstām un acu plakstiņiem, smaržas, labākā kosmētika ķermeņa kopšanai un kosmētika vīriešiem (sejas, bārdas un ķermeņa kopšanas kosmētika vīriešiem).

Produkti, kas iekļuvuši labāko jauno kosmētikas līdzekļu topā, tiek marķēti ar žurnāla “Pastaiga” īpašo uzlīmi – “Top produkts. Pastaiga iesaka”. Arī Amway ARTISTRY™ Essentials sejas tonizētāji Latvijā tuvākajā laikā iegūs šo uzlīmi un tā pircējiem kalpos kā vēl viena produkta kvalitātes zīme.

Žurnāls “Pastaiga” ar apkopojumu par visiem pērnā gada labākajiem kosmētikas līdzekļiem preses tirdzniecības vietās Latvijā pieejams, no 20. februāra.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia