Latvia LVA  

rss

  • rss
Ziņas - Uzturs
XS™ iepazīstina ar enerģijas dzērienu GREEN APPLE BLAST

2018.08.09 - 

Jauns XS enerģijas dzēriens tiem, kas vēlas izcelties no pūļa. Atsvaidzinoši gards un inovatīvs enerģijas gūšanas veids bez kofeīna, taurīna un mākslīgajiem konservantiem.

Ideāli piemērots jauniem piedzīvojumu meklētājiem un cilvēkiem, kam rūp sava veselība un labsajūta. Jaunais enerģijas dzēriens Green Apple Blast XS™ ar zemu kaloriju saturu un dabīgu stēvijas saldinātāju satur 25% augļu sulas (no koncentrāta) un baobaba, acerolas ķiršu un ačai ogu maisījumu, nodrošinot lielisku garšas eksploziju bez pievienotiem cukuriem.

Enerģijas dzēriens Green Apple Blast XS™ ir kas vairāk par vienkāršu atspirdzinājumu – to papildina četri dažādi B grupas vitamīni (B3, B5, B6, B12) un C vitamīns, kas palīdz mazināt nogurumu un saglabāt enerģiju visas dienas garumā, kā arī E vitamīns, kas pasargā šūnas no oksidatīvā stresa.
Jaunā vitamīnu formula palīdzēs gūt enerģiju jebkurā diennakts laikā, lai arī ko jūs darītu.

Enerģijas dzēriens Green Apple Blast XS™ papildina dzērienu sēriju, kurā iekļauti tādi produkti kā Mango Passion Blast un Dragon Fruit Blast, kā arī Tropical Blast, Wild Berry Blast, Pink Grapefruit Blast un Orange Kumquat Blast.

XS enerģijas dzērieni pieejami tikai Amway tīklā – lai nepalaistu garām jaunākās ziņas par XS enerģijas dzērieniem, sekojiet facebook.com/XSEurope un Instagram.com/xsnation_europe

Par XS™ enerģijas dzērieniem
2001. gadā Kalifornijas pilsētā Laguna Beach Deivids Vandervēns (David Vanderveen) un Skots Kūns (Scott Coon) izveidoja XS Power Drink enerģijas dzērienu zīmolu.
2015. gadā pasaules vadošais tiešās pārdošanas uzņēmums Amway iegādājās šo zīmolu. Šobrīd XS enerģijas produkti pieejami vairāk nekā 47 pasaules valstīs, un pēdējās desmitgades laikā pārdoti vairāk nekā 500 miljoni dzēriena bundžiņu.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia