Latvia LVA  

rss

  • rss
Ziņas - Uzturs
XS™ enerģijas dzēriens ar zaļo ābolu garšu ir lielisks atspirdzinājums karstā vasaras dienā

2018.08.13 - 

Šovasar arī Latviju ilgstoši lutinājuši teju tropiski laikapstākļi. Šajā karstumā īpaši svarīgi padomāt, kā atveldzēt slāpes un uzmundrināt ķermeni, tādēļ Amway piedāvā ar vitamīniem bagātinātu enerģijas dzērienu Green Apple Blast XS™ ar zaļo ābolu garšu.

Jaunais XS™ enerģijas dzēriens ar zemu kaloriju daudzumu satur 25% augļu sulas (no koncentrāta), kā arī baobaba, malpīgijas ķiršu un ačai ogu maisījumu, nodrošinot lielisku garšas kombināciju bez pievienotiem cukuriem, kofeīna, taurīna un mākslīgajiem konservantiem. Garšas buķeti papildina 100% dabīgs saldinātājs – stēvija.

“Jaunais enerģijas dzēriens radīts, izmantojot īstas “superogas”, tādēļ tas ir piemērots veselīgiem un aktīviem jauniešiem, kuriem ikdienas gaitās nepieciešama papildu enerģija,” saka Anna Pietržaka (Anna Pietrzak), Amway ģenerāldirektore Polijā, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. “Savukārt svētku sajūtai vai kādam īpašam gadījumam enerģijas dzērienu var papildināt ar ledu, svaigām ogām, piparmētru lapām vai citrona šķēlīti.”

Malpīgijas ķirši, kas atrodami enerģijas dzēriena sastāvā, ir pazīstami kā ogas ar vislielāko dabīgā C vitamīna sastāvu un lielisks antioksidantu avots. Citas ķermeni un garu veldzējošas vielas, piemēram, papildu antioksidanti un šķiedrvielas atrodamas ačai ogu un baobaba augļa sastāvā.

Enerģijas dzēriens Green Apple Blast XS™ ir kas vairāk par vienkāršu atspirdzinājumu – to papildina četri dažādi B grupas vitamīni (B3, B5, B6, B12) un C vitamīns, kas palīdz mazināt nogurumu un saglabāt enerģiju visas dienas garumā, kā arī E vitamīns, kas pasargā šūnas no oksidatīvā stresa.

Par XS™ enerģijas dzērieniem
2001. gadā Kalifornijas pilsētā Laguna Beach Deivids Vandervēns (David Vanderveen) un Skots Kūns (Scott Coon) izveidoja XS Power Drink enerģijas dzērienu zīmolu.
2015. gadā pasaules vadošais tiešās pārdošanas uzņēmums Amway iegādājās šo zīmolu. Šobrīd XS enerģijas produkti pieejami vairāk nekā 47 pasaules valstīs, un pēdējās desmitgades laikā pārdoti vairāk nekā 500 miljoni dzēriena bundžiņu.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia