Latvia LVA  

rss

  • rss
Informācija par uzņēmumu

UZŅĒMUMS

Amway ir viena no pasaules vadošajām tiešās pārdošanas kompānijām. Tā nodibināta 1959. gadā Adā, ASV, un pašlaik darbojas vairāk nekā 80 valstīs un teritorijās. Kompānijas ienākumi 2016. gadā sasniedza 8,8 mljrd. ASV dolāru, savukārt ienākumi Polijā, Lietuvā, Latvijā un Igaunijā kopā sasniedza 34,2 milj. eiro. 

Eiropā Amway veiksmīgi nodarbojas ar biznesu kopš 1973. gada, un pašlaik kompānija aktīvi strādā 29 Eiropas valstīs. Amway darbinieku skaits Eiropā pārsniedz 1500. Kopš 2011. gada oktobra Amway darbību Eiropā, Indijā un Dienvidāfrikā vada Samīrs Behls (Samir Behl), kas ir kompānijas prezidents šajā reģionā.
Šobrīd Latvijā Amway produkcija ir pieejama tikai kompānijas pastāvīgajiem klientiem, kuri var veikt pasūtījumus uzņēmumā Amway Poland.

Amway produkciju visā pasaulē izplata vairāk nekā 3 miljoni neatkarīgu Amway komersantu, 500 000 no tiem strādā Eiropā.

Plašāka informācija: http://www.amway-latvia.com/

PRODUKCIJA

Amway piedāvā vairāk nekā 450 skaistumkopšanas, veselības un mājturības preču. Amway zīmolu klāstā ir uztura bagātinātāji NUTRILITE, kosmētiskie līdzekļi ARTISTRY un beautycycle, kā arī mājsaimniecības tīrīšanas līdzekļi L.O.C..

Visi produkti tiek izstrādāti kompānijas pētniecības un attīstības centros. Produkcijas kvalitāti un drošumu garantē vairāk nekā 700 zinātnieku un ik gadu veiktie 1,5 milj. testu. Amway ir saņēmusi vairāk nekā 1000 patentu, bet vēl 900 patentiem iesniegusi pieteikumus.

Amway apmierinātības garantija ļauj klientiem atgriezt preces un saņemt atpakaļ naudu neierobežotā laika periodā . Šie nosacījumi pārspēj Pasaules Tiešās Tirdzniecības Asociāciju Federācijas (WFDSA) prasības.

Plašāka informācija: http://www.amway-latvia.com/

UZŅĒMĒJDARBĪBAS IESPĒJAS

Amway piedāvā ikvienam iespēju uzsākt savu biznesu, pārdodot kompānijas produkciju. Izplatītāji var izvēlēties produkciju no plašā sortimenta un uzstādīt savus biznesa mērķus, balstoties uz personīgajām ambīcijām.

Amway atbalsta savus izplatītājus, piedāvājot dažādas apmācības iespējas, ko nodrošina Amway Eiropas akadēmija (European Amway Academy). Tā izveidota 2009. gadā un nodrošina 400 000 izplatītāju profesionālo apmācību visā Eiropā, katru gadu rīkojot e-apmācības kursus, prezentācijas internetā un individuālās apmācības. Apmācību nodrošina vairāk nekā 100 pasniedzēju 22 valodās. Amway Eiropas akadēmija ir Eiropas Korporatīvo mācību foruma (ECLF) dalībniece. ECLF ir korporatīvās apmācības organizāciju apvienība, kurai pieder svarīga loma veiksmīgas korporatīvas apmācības sistēmu izstrādē.

Plašāka informācija: www.amwayacademy.com

TIEŠĀ PĀRDOŠANA

Tiešā pārdošana ir globāla nozare, kurā strādā vairāk nekā 103 milj. pārdevēju. Tās pārdošanas apjomi tiek lēsti 183,7 mljrd. ASV dolāru apmērā.

Amway ir tādu Eiropas komercasociāciju dalībniece kā Eiropas Biznesa asociācija (EBA), Eiropas Tiešās pārdošanas asociācija (Seldia), Eiropas Tiešā un interaktīvā mārketinga federācija (FEDMA), Eiropas Atbildīgā uztura savienība (ERNA), ASV Tirdzniecības palāta Eiropas Savienībā (AmCham EU) un Pasaules Tiešās Pārdošanas Asociāciju Federācija (WFDSA).

Turklāt visi Eiropas tirgi ir pārstāvēti vairāk nekā 100 nacionālās asociācijās un organizācijās – no diētas un kosmētikas līdzekļu tirgotāju apvienībām un tirdzniecības palātām līdz mārketinga asociācijām un daudzajiem biznesa klubiem. Latvijā Amway ietilpst Tiešās tirdzniecības asociācijā, kas ir galvenā šo nozari pārstāvošā organizācija šajā tirgū.

OBJEKTI

Amway galvenā mītne, kuras platība pārsniedz 1 milj., kvadrātpēdu, atrodas Adā, ASV Mičiganas štatā. Šeit izvietoti biroji, ražotnes un 65 pētniecības un attīstības/kvalitātes nodrošināšanas laboratorijas, kurās strādā vairāk nekā 700 zinātnieku, inženieru un speciālistu dažādās jomās – ķīmijā, mikrobioloģijā, industriālajā higiēnā, inženierzinātnēs un informātikā.

Amway un tās filiāles pārvalda tām piederošās ražotnes ASV, Ķīnā un Vjetnamā, sertificētās, uztura bagātinātāju izejvielas ražojošās fermas ASV, Meksikā un Brazīlijā, kā arī izplatīšanas centrus Ziemeļamerikā, Eiropā un Āzijā. Kompānijai ir arī reģionālie kompetences centri Kostarikā un Polijā.

Pieredzes un veicināšanas centri, kas izvietoti sešās Eiropas valstīs, sniedz ieskatu Amway pagātnē, šodienā un nākotnē. Centru apmeklētāji var tuvāk iepazīties ar kompānijas pārdošanas un mārketinga sistēmu, kā arī produktu sērijām, kuras pārstāv Amway veselības, skaistumkopšanas un mājturības zīmolus. Turklāt Amway Pieredzes un veicināšanas centri ir nodrošināti ar visu nepieciešamo veicināšanas dienu, grupu apmeklējumu, korporatīvu pasākumu un apmācības darbnīcu organizēšanai. Amway pastāvīgos klientus Latvijā apkalpo Amway Poland. Polijā atrodas arī ārpakalpojumu centrs, kas piedāvā finanšu, mārketinga, IT un administrācijas pakalpojumus 28 Eiropas valstīs. Turklāt Polijā ir arī noliktava, kas sagatavo un nosūta pasūtītos produktus uz sešām valstīm, tostarp arī uz Latviju.

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia