Latvia LVA  

rss

  • rss
Ziņas - Skaistums
Svaiga un starojoša āda ar ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE C vitamīna un hialuronskābes uzlaboto sejas ādas kopšanas līdzekli

2018.08.13 - 

Kamēr dekoratīvās kosmētikas cienītāji teju zaudē prātu intensīvu acu ēnu vai mirdzošu izgaismotāju dēļ, skaistumkopšanas speciālisti atgādina vispirms parūpēties par sejas ādas veselību. Saule, karstums un gaisa mitrums nopietni ietekmē sejas ādas stāvokli, tādēļ tveicīgās vasaras noslēgumā to nepieciešams bagātināt ar C vitamīnu, pēc kā āda tik ļoti izslāpusi.

Lai veldzētu vasaras nogurdināto ādu, radīts jauns ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE vitamīna C un hialuronskābes ādas kopšanas līdzeklis. Klīniski pierādīts, ka tas ievērojami samazina un padara vizuāli nemanāmākas mīmikas grumbas, kā arī atjauno ādas elastību.

“Uzņemot C vitamīnu iekšķīgi, vispirms to nepieciešamā daudzumā patērē pārējais ķermenis, bet āda saņem vien vitamīnu “pārpalikumus”, tādēļ tieši āda visvairāk cieš no C vitamīna deficīta. Jaunā ARTISTRY tehnoloģija ievada šo produktu ādas dziļākajos slāņos, kas īpaši svarīgi pēc vasarīgajām peldēm un uzturēšanās saulē. C vitamīns ir efektīvs antioksidants, un, regulāri lietots, tas aizkavē grumbiņu veidošanos, savukārt malpīgijas ķiršu ekstrakts padara ādu pilnīgāku un atjauno tās apjomu,” saka Artistry skaistuma eksperts Andžejs Savickis.

Vitamīna C un hialuronskābes ādas kopšanas līdzekļa sastāvā ir 100% tīrs C vitamīns un NUTRILITE apstiprināts malpīgijas ķiršu ekstrakts ar daudzpusīgu ādas pretnovecošanas iedarbību. Šim maisījumam pievienotā divkāršas iedarbības hialuronskābe padara ādu jauneklīgāku un papildus mitrina tās dziļākos slāņus, tādējādi palielinot ādas elastību un tvirtumu. Tā tūlītēji padara ādu gludāku un pilnīgāku, kā arī samazina mīmikas radītās grumbas.

INTENSIVE SKINCARE vitamīna C un hialuronskābes līdzeklis ir piemērots jebkuram ādas tipam un vecuma grupai. Ja āda zaudējusi dabisko mirdzumu, kļuvusi blāva, vai ap acīm pamanāmi kapilāri, tas var liecināt par C vitamīna deficītu, ko palīdzēs novērst malpīgijas ķiršu ekstrakta produkti.

Lai nodrošinātu maksimālu produkta efektivitāti un svaigumu, līdzekļa sastāvdaļas tiek uzglabātas atsevišķi. Pirms pirmās lietošanas reizes tās ir jāsajauc kopā un 4-5 pilienus iegūtā seruma jāiemasē ādā ik rītu un vakaru.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia