Latvia LVA  

rss

  • rss
Attēlu galerija - AGER
Sieviete uzņēmējdarbībā – AGER 2016 pētījuma rezultātu prezentācija

2017.02.20 - 

2017. gada 12. janvārī norisinājās izdevniecības Dienas Bizness un Latvijas tiešās tirdzniecības asociācijas, sadarbībā ar banku Citadele un Latvijas biznesa sieviešu asociāciju „Līdere“ rīkotā konference “Sievietes uzņēmējdarbībā – izaicinājumi un iespējas”. Dienas garumā vairāk nekā 200 konferences apmeklētāju klausījās iedvesmojošos stāstos un piedalījās diskusijās.

Rīgas Ekonomikas augstskolas rektors Anderss Pālzovs (Anders Paalzow) prezentēja Amway globālā uzņēmējdarbības pētījuma AGER 2016 datus par sievietēm uzņēmējdarbībā. Viņš secināja, ka izaicinājums un iespēja vienlaikus ir lielā starpība starp sieviešu vispārīgi pozitīvo attieksmi pret uzņēmējdarbību un salīdzinoši nelielo daļu, kuras spēj sevi iedomāties kā uzņēmējas. Tāpēc izaicinājums ir iedrošināt pozitīvo attieksmi pārvērst rīcībā. Zinot, ka Latvija ir starp valstīm, kur vadītāju amatos ir salīdzinoši daudz sieviešu, rektors redz, ka sieviešu-uzņēmēju jomā Latvijai ir liels, nerealizēts potenciāls.

Konferences noslēgumā vairāki eksperti piedalījās paneļdiskusijā par sievietēm uzņēmējdarbībā un nākotnes prognozēm. Tajā piedalījās arī divi Amway pārstāvji – Kim Drabik, Chairwomen of Chairman – WFDSA Advocacy Committee from Amway Corporation un Aivars Timofejevs, Rīgas ekonomikas augstskolas zinātniskais līdzstrādnieks un pētnieks.

Diskusijas dalībnieki atzina, ka bieži vien dalījums dzimumos tiek pārspīlēts un biznesā būtiska ir tieši personība, nevis dzimums.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia