Latvia LVA  

rss

  • rss
Korporatīvais, Ziņas, Ziņojumi presei - Amway Amway
NUTRILITE un AC MILAN atjauno sadarbību

2017.02.17 - 

Vitamīnu un uztura bagātinātāju zīmols NUTRILITE, kas pieder Amway, atkal būs AC Milan uztura bagātinātāju tehniskais piegādātājs. NUTRILITE turpina būt MilanLab zinātniskais partneris bioķīmijas un uztura jomā, kā arī Milan Foundation projektu atbalstītājs.

NUTRILITE, pasaulē visvairāk pārdotais uz fito barības vielām balstītais vitamīnu un uztura bagātinātāju zīmols[1], kas pieder Amway, atjauno līgumu ar sarkanmelno klubu uz šo sezonu, turpinot būt AC Milan oficiālais uztura bagātinātājs.

Sadarbība, kas aktīvi norit jau kopš 2008. gada, ir īpaši koncentrēta uz zinātnisku sadarbību starp NUTRILITE ekspertiem un MilanLab, augsto tehnoloģiju starpdisciplināru pētniecības centru, kas strādā sarkanmelno kluba interesēs, īpaši pievēršoties uzturam un uztura bagātināšanai augstāka sportiskā snieguma sasniegšanai

NUTRILITE un Milan Lab apvieno spēkus, lai izstrādātu personalizētu programmu, kuras pamatā būtu katra sportista patiesās vajadzības, ko nosaka, pateicoties stingrām medicīniskām pārbaudēm, tostarp ģenētiskiem, asins un biodinamiskiem testiem, papildus veicot visaptverošu uztura aptauju, kas atklāj ieradumus un potenciālos uzturvielu trūkumus, kas jānovērš, īstenojot īpašu uzturvielu programmu. Sākot no darba pie precīzo analīžu rezultātiem, NUTRILITE eksperti un MilanLab strādā kopā, lai radītu pielāgotu uztura un pārtikas bagātinātāju plānu katram futbola čempionam.

Tāpat ar šo līgumu tiek atjaunota pušu apņemšanās par sociālo atbildību, veicinot iniciatīvas, kurās sportam ir izglītojoša un sociāla loma jau sākot no agra vecuma, kalpojot kā stūrakmens veselībai un labklājībai. Iepriekš NUTRILITE un Milan Foundation, kluba NVO, ir atbalstījuši vairākus projektus, kas veltīti sociāli mazaizsargātiem bērniem, organizējot tos Amway One by One™ globālās kampaņas bērniem paspārnē. Šobrīd NUTRILITE un AC Milan darbojas vienā komandā, palīdzot Itālijas iedzīvotajiem, kuri cieta zemestrīcē.

[1] Avots: Euromonitor International Limited: www.euromonitor.com/awmay-claims

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia