Latvia LVA  

rss

  • rss
Ziņas - Uzturs
NUTRILITE™ Mellenes ar luteīnu – jauns uztura bagātinātājs redzes un acu veselības uzlabošanai

2018.06.01 - 

Daudzveidīgs un sabalansēts uzturs ir svarīgs labas redzes uzturēšanā – Pasaules Veselības organizācija iesaka uzņemt piecas augļu un dārzeņu porcijas dienā. Tomēr dati liecina, ka 75% pasaules iedzīvotāju šo apjomu uzturā nesaņem, tādēļ ieteicams lietot uztura bagātinātājus, kas papildina ar pārtiku uzņemto vitamīnu un minerālvielu klāstu. Īpaši pašlaik – laikā, kad vides piesārņojums, UVA/UVB stari, nepietiekams miegs un uzturs, kā arī digitālo ierīču regulāra izmantošana rada papildu slodzi acīm, par tām nepieciešams rūpēties ik dienas.

Unikāla melleņu, luteīna un A vitamīna kombinācija palīdz uzlabot redzi un acu veselību jebkurā vecumā. A vitamīns ne tikai stiprina imūnsistēmu, bet arī palīdz uzturēt acs šūnu un audu veselību, luteīns ir viens no galvenajiem acs tīklenes pigmentiem, kas aizkavē brīvo radikāļu ietekmi, palīdzot saglabāt skaidru redzi, bet mellenes jau izsenis zināmas kā dabīgs redzes uzlabošanas līdzeklis – tās uzlabo asins cirkulāciju, palīdz pielāgoties apgaismojuma izmaiņām un stiprina acs tīkleni.

NUTRILITE™ Mellenes ar luteīnu satur augu ekstraktus – no ilgtspējīgajā NutriCertTM lauksaimniecībā audzētām Āfrikas kliņģerītēm iegūtu luteīnu un melleņu ekstraktu. Ilgtspējīgā lauksaimniecībā audzētiem augiem piemīt augstāka uzturvērtība un dabiskā izturība – lai nodrošinātu augstākās kvalitātes sastāvdaļu izmantošanu, NUTRILITE™ kontrolē visu procesu, sākot ar sēklām, līdz pat mēslojumam.

Līdzīgi kā citi NUTRILITE™ produkti, mellenes ar luteīnu nesatur mākslīgos saldinātājus, krāsvielas, garšas pastiprinātājus vai konservantus. Uztura bagātinātājs ir viegli un ērti lietojams – ieteicamā deva ir divas tabletes vienu reizi dienā, turklāt to ovālā forma padara tabletes viegli norijamas. Jaunās formulas tabletēs aktīvās vielas ir burtiski saredzamas – tumšo tabletes nokrāsu rada melleņu ekstrakts, bet oranžie “lāsumiņi” ir no kliņģerītēm iegūtais luteīns.

Produkta kataloga numurs – 104144

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia