Latvia LVA  

rss

  • rss
Ziņas - Amway
Noslēdzies Amway atbalstītais projekts “Iedvesmas akadēmija”

2018.06.27 - 

Amway vīzija ir palīdzēt ikvienam uzlabot dzīvi, atklāt savas iespējas un sasniegt izvirzītos mērķus, tādēļ lepojamies ar projektam “Iedvesmas akadēmija” sniegto atbalstu – bodykey by NUTRILITE™ un XS™ Sports Nutrition produktu nodrošināšanu dalībniecēm visa projekta laikā.

Iedvesmas Akadēmija ir projekts sievietēm, kuras vēlas mainīt savu ikdienu un pašsajūtu, būt pārliecinātas, motivētas, veselas un iedvesmotas. Divpadsmit nedēļu garumā septiņas dalībnieces pēc īpaši izstrādātas programmas Anitas Pužules vadībā piedalījās fitnesa treniņos, Līgas Krēmanes rīkotās meditācijas sesijās, projekta atbalstītāju organizētās gatavošanas meistarklasēs un ievēroja individuāli pielāgotu uztura plānu, tajā iekļaujot veselīgos bodykey by NUTRILITE™ svara kontroles un XS™ aktīva dzīvesveida uztura produktus. “Lietojot šos produktus, sapratām, ka veselīgs var būt arī garšīgs – īpašu sajūsmu izraisīja maltītes aizvietošanas batoniņi ar tropiskajiem augļiem,” stāsta projekta dalībnieces.

Projekta laikā katra dalībniece tika vērtēta pēc personīgo mērķu sasniegšanā ieguldītās enerģijas, gribasspēka, uztura un nodarbību plāna ievērošanas, kā arī pēc projekta noslēgumā sasniegtajām svara izmaiņām. Galveno balvu ieguva Egija Gulbe, bet Amway simpātijas balva tika piešķirta Elitai Kalānei.

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia