Latvia LVA  

rss

  • rss
Home, Ziņas, Ziņojumi presei - Amway Uzturs Amway Uzturs
Latvijā pieejama espreso alternatīva – enerģijas dzēriens XS Orange Kumquat Blast

2017.07.25 - 

Amway XS enerģijas dzērienu sērija papildināta ar jauno Orange Kumquat Blast ar kumkvata augļa garšu, un tas tagad pieejams arī Latvijā. Košajā bundžiņā pildītais mazkaloriju dzēriens nesatur cukuru, ir papildināts ar B grupas vitamīniem un tajā esošā kofeīna daudzums ir līdzvērtīgs divu espreso krūzīšu sniegtajam enerģijas pacēlumam.

XS Orange Kumquat enerģijas dzērienā klasiskā apelsīna garša ir sajaukta ar eksotiskā citrusaugļa – kumkvata – garšas niansēm, kas dzērienam piešķir unikālu garšu.

Dzēriens ir papildināts ar vairākiem B grupas vitamīniem (B3, B5, B6 un B12), kas mazina nogurumu un uzveic nespēku, savukārt pantotēnskābe papildus atbalsta arī cilvēka mentālo veiktspēju. XS Orange Kumquat Blast no citiem līdzīgiem dzērieniem atšķiras ar to, ka tas nesatur cukuru un tajā ir maz kaloriju (10 kcal vienā dzēriena bundžiņā), kas to padara pievilcīgu tiem, kuri seko līdzi uzņemtajam kaloriju daudzumam.

Orange Kumaquat Blast paplašina XS enerģijas dzērienu klāstu, papildinot jau esošās Electric Lemon Blast, Tropical Blast un Pink Grapefruit Blast garšas un sulīgos enerģijas dzērienus Dragon Fruit Blast un Mango Passion Blast.

XS enerģijas dzēriens Orange Kumquat Blast ir nopērkams 12 bundžiņu komplektā, un to var iegādāties tikai Amway. Ieteicamā komplekta cena: 24,06 eiro.

Kas ir XS Power Drink?

2001. gadā Kalifornijas pilsētā Laguna Beach Deivids Vandervēns (David Vanderveen) un Skots Kūns (Scott Coon) izveidoja XS Power Drink enerģijas dzērienu zīmolu, lai sniegtu pozitīvu lādiņu pilsētas iedzīvotājiem. Sākotnēji tika piedāvāti tikai divi dzērienu veidi – Citrus Blast un Cranberry Grape Blast, taču šobrīd ASV šos dzērienus iespējams nopirkt 20 dažādās garšās. Pēdējo desmit gadu laikā ir pārdoti vairāk nekā 500 miljoni dzērienu bundžiņu.

Kopš 2003. gada XS Power Drink zīmolu izplata tikai Amway Biznesa līderu tīkls, kas ir būtiski veicinājis Amway attīstību. Kopš 2012. gada Eiropā ir pieejami vairāki XS enerģijas dzērienu veidi: Tropical Blast & Electric Lemon Blast, Pink Grapefruit Blast, Wild Berry Blast un Orange Kumquat Blast. Pasaules vadošais tiešās pārdošanas uzņēmums Amway iegādājās XS® Energy zīmolu 2015. gadā.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia