Latvia LVA  

rss

  • rss
Home, Korporatīvais, Uncategorized, Ziņas, Ziņojumi presei - Citi Uzturs Citi Korporatīvais arhīvs
Futbola klubs AC MILAN un NUTRILITE turpina sadarbību

2018.03.22 - 

Viens no pasaules labākajiem futbola klubiem AC Milan par savu oficiālo uztura bagātinātāju arī turpmāk izvēlējies pasaulē pirktāko vitamīnu un uztura bagātinātāju zīmolu NUTRILITE, kura ekskluzīvais izplatītājs ir Amway.

“Esam lepni turpināt īpašo sadarbību, kurā divi starptautiski līderi – NUTRILITE un AC Milan – jau 10 gadus strādā plecu pie pleca, uzsverot uztura nozīmi sporta sasniegumos un labsajūtā,” saka Amway Rietumeiropas vadītājs Fabricio Suaria (Fabrizio Suaria).

Jau kopš 2008. gada NUTRILITE eksperti kopā ar MilanLab strādā, lai radītu pielāgotu uztura  bagātinātāju plānu sportistiem, izvērtējot rūpīgi veiktas ģenētikas un asins analīzes, kā arī detalizētus ēšanas paradumu pētījumus. Rūpīgās pārbaudes ļauj atklāt sportistu ēšanas paradumus un noteikt iespējamas nepilnības uzturvielu uzņemšanā, lai varētu tās novērst ar konkrētu uztura bagātinātāju programmu.

Partnerība starp NUTRILITE un AC Milan neaprobežojas ar zinātnisku pētniecību: NUTRILITE zīmols jau vairākus gadus organizē dažādas sociālās atbildības aktivitātes ar futbola kluba AC Milan bezpeļņas organizāciju Fondazione Milan. Tā, piemēram, Amway kopā ar Fondazione Milan jau divus gadus sniedz atbalstu cilvēkiem, kuri 2016. gadā cieta zemestrīcē Itālijas vidienē.

Starp citiem korporatīvās sociālās atbildības projektiem jāizceļ kampaņa “Mērķis pēc mērķa” (“Goal by Goal”), kuras ietvaros Amway un Fondazione Milan uzcēla divas sporta būves: vienu Abruco reģionā, kuru skāra 2009. gada zemestrīce, un otru Neapoles rajonā, kurā ir augsts sociālais risks un jauniešiem nav brīvā laika pavadīšanas centru.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia