Latvia LVA  

rss

  • rss
Uncategorized, Ziņas - Uzturs
bodykey by NUTRILITE™ maltītes aizvietošanas zupas svara kontrolei un veselīgam dzīvesveidam

2018.04.13 - 

Amway jaunās bodykey by NUTRILITE™ maltītes aizvietošanas zupas ir veselīga izvēle svara zaudēšanai un kontrolei. bodykey by NUTRILITE zupas maltīšu aizstāšanai satur ievērojamu daudzumu vitamīnu un minerālvielu, un ir lielisks veids, kā nodrošināt organismam nepieciešamās uzturvielas un apmierināt garšas kārpiņas.

Saspringtās ikdienas laikā ir sarežģīti vienmēr pieturēties pie veselīga dzīvesveida. bodykey by NUTRILITE garšīgās un ērti pagatavojamās zupas palīdzēs plānot savu dienu, neraizējoties par kaloriju daudzumu vai vitamīnu trūkumu. Šis ir pats vienkāršākais svara zaudēšanas un kontroles veids – aizvietojot divas maltītes dienā ar jaunajām bodykey zupām tiek veicināts svara zudums, savukārt, aizvietojot vienu maltīti dienā, iespējams uzturēt esošo svaru.

Bodykey by NUTRILITE maltītes aizvietošanas zupas ir bagātinātas ar 13 dažādiem vitamīniem un 11 minerālvielām – katra porcija nodrošina vienu trešdaļu no vitamīnu un minerālvielu ieteicamās dienas devas. Bodykey zupas nesatur glutēnu un mākslīgus aromatizētājus, krāsvielas vai konservantus, palmu eļļu un ĢMO. Maltītes aizvietošanas zupas palīdz ķermenim nodrošināt vienmērīgu enerģijas patēriņu, makroelementu vielmaiņu, gremošanas enzīmu izdalīšanu un muskuļu darbību.

Bodykey by NUTRILITE maltītes aizvietošanas zupas pieejamas ar divām garšām: vistas zupa Āzijas gaumē un šampinjonu un pētersīļu zupa. Abas ir gardas un ērtas pusdienu vai vakariņu alternatīvas, turklāt to pagatavošanai nepieciešamas vien dažas minūtes. Šampinjonu un pētersīļu maltītes aizvietošanas zupa ir ideāla izvēle veģetāriešiem.
Maltītes aizvietošanas zupas ir ērts veids, jo jebkurā vietā un laikā var pagatavot veselīgu maltīti. Viss, kas vajadzīgs, ir 50 grami zupas pulvera un 300 ml karsta (ne verdoša) ūdens. Uzlejot zupas pulverim karsto ūdeni, samaisot un ļaujot nostāvēties, pēc pāris minūtēm var baudīt gardu maltīti.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia