Latvia LVA  

rss

  • rss
Ziņas - Amway
Amway saņem WQA izcilības balvu

2018.07.03 - 

WQA (ūdens kvalitātes asociācija) piešķīrusi Amway izcilības balvu, īpaši uzsverot Nutrilite Power of 5 kampaņu, kurā Amway uzlabo bērnu veselību, labklājību un uztura kvalitāti ar tīra ūdens palīdzību. Šī ir pirmā reize, kad WQA izcilības balva tiek piešķirta visam uzņēmumam, nevis kādam tā pārstāvim.

WQA ir ASV reģistrēta organizācija, kuras mērķis ir veicināt izpratni par tīra ūdens nozīmi visā pasaulē. Izcilības balva godina organizācijas, kas, uzlabojot ūdens kvalitāti, uzlabo arī cilvēku dzīvi.
“Mēs vēlamies izteikt atzinību uzņēmumiem, kuri iegulda laiku un enerģiju inovāciju radīšanā, sabiedriskajās aktivitātēs, klientu apkalpošanā un atbildīgā uzņēmējdarbībā,” saka WQA izpilddirektore Poli Andesera (Pauli Undesser).

Amway guva atzinību arī par inovatīvās pārnēsājamās ūdens filtrācijas ierīces BlueQ radīšanu – šīs patentētās ierīces pamatā ir viegla putu filtru sistēma, kas spēj attīrīt ūdeni no piesārņojuma. Šādas ierīces izmantošana ir īpaši aktuāla tajās pasaules vietās, kur tīrs ūdens pieejams ļoti ierobežotā daudzumā, tādēļ Amway plāno kļūt par kādas palīdzības organizācijas sadarbības partneri un uzstādīt BlueQ filtrus daudzviet, kur tas ir nepieciešams. Nesen bezpeļņas organizācija Wishing Well International Foundation palīdzības misijā Āfrikā uzstādīja BlueQ filtrus lietošanai kopienās, kurām tīrs ūdens nebija pieejams pietiekamā daudzumā.

Amway kandidatūra balvai tika izvēlēta, novērtējot arī citus produktus, piemēram, eSpring ūdens filtrācijas ierīci. Tāpat tika ņemts vērā uzņēmuma ieguldījums, nodrošinot bērniem, kuriem tas visvairāk nepieciešams, mikroelementu uztura bagātinātāju Little Bits.

Amway ir WQA asociācijas biedrs jau desmitiem gadu un plāno sadarboties ar asociāciju arī turpmāk.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia