Latvia LVA  

rss

  • rss
Home, Ziņas, Ziņojumi presei - Skaistums Skaistums Amway Skaistums Skaistuma arhīvs
Amway radījis jaunus Artistry dekoratīvās kosmētikas produktus – konsīleri un izgaismojošu CC krēmu

2017.07.07 - 

Amway dekoratīvās kosmētikas līnija Artistry papildināta ar diviem jauniem produktiem – “Artistry Exact Fit” pilnveidojošo konsīleri un “Artistry Ideal Radiance” izgaismojošo CC krēmu. Tie ir radīti sievietēm, kuras vēlas augstas kvalitātes un īpaši noturīgu kosmētiku, kas saglabājas visas dienas garumā un pat ilgāk.

“Abi produkti būs lielisks papildinājums ikdienas skaistumkopšanas rituāliem – tie izgaismo sejas ādu, sagatavo to grimam un uzlabo tās kopējo izskatu. Āda kļūst mirdzoša un iegūst nevainojamu izskatu,” skaidro Rick DiCecca, “Artistry Global” grima mākslinieks.

Artistry jaunie produkti piemēroti sievietēm, kuras vēlas noslēpt tumšos lokus un citas ādas nepilnības, uzlabot sejas toni un iegūt mirdzošu starojumu. Izcilam rezultātam ieteicams lietot abus produktus kopā – “Artistry Exact Fit” pilnveidojošais konsīleris noslēps atsevišķas nepilnības, savukārt “Artistry Ideal Radiance” izgaismojošais CC krēms uzlabos ādas izskatu kopumā.

Pilnveidojošais konsīleris ARTISTRY EXACT FIT

“Artistry Exact Fit” pilnveidojošajam konsīlerim ir daudzfunkcionāla formula, kas nodrošina dabisku un nevainojamu ādas izskatu visas dienas garumā. Tas ir pieejams piecos toņos – no gaišāka līdz tumšākam, plus papildus arī vienā izgaismojošā tonī, lai izceltu un padarītu ādu mirdzošu. Konsīleri var izmantot arī konturēšanai, un kā acu ēnu bāzi.  

“Artistry Exact Fit” pilnveidojošā konsīlera formula:

  • Pateicoties revolucionārajai “Color Lock” tehnoloģijai, tas elastīgi uzklājas uz sejas ādas un neizsmērējas. Turklāt krāsas pigmenti ir radīti tā, lai tie būtu ilgnoturīgi neatkarīgi no karstuma, mitruma vai kustībām;
  • Īpašais Taiti pērļu un optisko prizmu maisījums, kas filtrē gaismu, rada maigi fokusētu efektu, vizuāli izlīdzinot nepilnības un poru izskatu. Rezultātā izskats ir nevainojams un dabisks – gluži kā bez grima;
  • Vieglā un vienlaikus krēmīgā konsistence ļauj konsīleri viegli uzklāt un nodrošina krāsas noturību.

Izgaismojošs CC krēms “ARTISTRY IDEAL RADIANCE”

“Artistry Ideal Radiance” izgaismojošais CC krēms padara ādu mirdzošu un nomaskē tās nepilnības. Tā sastāvā iekļauts ekskluzīvs liposomu komplekss un izsmalcināts MultiFlora maisījums, kas izlīdzina un mitrina ādu. Izgaismojošais CC krēmu turklāt uzlabo ādas toni un  lieliski kalpos arī kā grima bāze. 

 “Artistry Ideal Radiance” izgaismojošā CC krēma formula:

  • Produkts satur izsmalcinātos pērļu proteīnus, kas uzlabo ādas dabisko mirdzumu, vienlaikus maskējot nepilnības;
  • Tā inovatīvie krāsu pigmenti ietonē ādu ar vieglu līdz vidēju segumu;
  • Krēms sagatavo ādu grimam, palīdzot to mitrināt un padarīt gludu – pēc tam kosmētika klājas vieglāk un ir ilgnoturīgāka.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia