Latvia LVA  

rss

  • rss
Korporatīvais - Citi Citi Korporatīvais arhīvs
Amway pārdošanas apjoms 2017. gadā – 8,6 miljardi ASV dolāru

2018.02.13 - 

2017. gadā Amway pārdošanas apjoms pasaulē ir sasniedzis 8,6 miljardus ASV dolāru, savukārt Latvijā tas bijis 7,38 miljoni ASV dolāru. Īpaši veiksmīga uzņēmumam bijusi 2017. gada otrā puse, kad pārdošanas apjoms palielinājās par 3% salīdzinājumā ar to pašu periodu gadu iepriekš. Tiek paredzēts, ka 2018. gadā tirdzniecības apjoms pieaugs.

Pērn pusi Amway pārdošanas apjoma sastādīja uztura un svara kontroles produkti, kas liecina par vēlmi arvien vairāk uzturā lietot veselīgus produktus. Izmantojot šo iespēju, šogad gaidāmi vairāki papildinājumi vitamīnu un uztura bagātinātāju klāstā.

Stabils pārdošanas apjoma pieaugums vērojams Amway zīmola XS Energy produktu līnijā – enerģijas dzērieni, uzkodas un sporta uzturs, ienākot arvien jaunos tirgos, ļāvuši uzņēmumam audzēt pārdošanas apjomu par vairāk nekā 30%. 2018. gadā plānota tikpat aktīva šo produktu pārdošanas ekspansija.

Personiskās higiēnas un skaistumkopšanas produkti veido 26%, savukārt mājas preces un piederumi piektdaļu no Amway 2017. gada kopējā pārdošanas apjoma. Klientu vidū īpašu atzinību ieguvusi pērn klajā laistā Amway Atmosphere Sky gaisa attīrīšanas sistēmas jaunākā versija, kas ļauj lietotājam to vadīt ar savu viedtālruni no jebkuras vietas pasaulē.

Pilna informācija par Amway pārdošanas apjomu 2017. gadā pieejama šeit: amwayglobal.com/newsroom.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia