Latvia LVA  

rss

 • rss
Ziņas, Ziņojumi presei - Amway Amway
Amway pārdošanas apjoms 2016. gadā sasniedzis 8,8 miljardus ASV dolāru

2017.02.08 - 

Amway pārdošanas rādītāji 2016. gadā bijuši 8,8 miljardu ASV dolāru apmērā, kas iezīmē 7% kritumu, salīdzinot ar 2015. gada rezultātiem. Uzņēmums palielinājis pārdošanas apjomus septiņos no 10 galvenajiem tirgiem, bet pieredzējis tirgus apstākļu pavājināšanos Ķīnā.

“2016. gads visā pasaulē Amway ir bijis veiksmīgs”, sacīja Amway priekšsēdētājs Stīvs Van Andels (Steve Van Andel). “Mēs pieredzējām pārdošanas apjomu izaugsmi vairākos galvenajos tirgos un arī divciparu procentu pieaugumu deviņos papildu tirgos. Turpinājām arī biznesa attīstību Ķīnā, lai izmantotu mainīgo tirgus apstākļu priekšrocības un sasniegtu ilgtermiņa izaugsmes potenciālu šajā tirgū”.

“Pats galvenais – mēs priecājamies redzēt, ka tiešās pārdošanas nozīme mūsdienās pieaug. Cilvēki piešķir lielu nozīmi personiskiem ieteikumiem, un tehnoloģijas ļauj mūsu izplatītājiem sasniegt klientus jebkurā vietā un laikā”.

Amway cerīgi raugās uz 2017. gadu un saskata lieliskas iespējas vairāku faktoru dēļ, to skaitā:

 • Cilvēki ir pozitīvi noskaņoti par uzņēmējdarbību un var sevi iedomāties uzņēmēju lomā. Septītajā Amway globālajā uzņēmējdarbības pētījumā AGER 2016 noskaidrots, ka 77% aptaujāto pozitīvi attiecas pret uzņēmējdarbību un 43% uzskata, ka varētu uzsākt savu biznesu.
 • Amway bizness piesaista tūkstošgades paaudzi. Piemēram, lielākā daļa cilvēku, kuri pagājušajā gadā ASV sāka Amway biznesu, bija tieši tūkstošgades paaudzes jaunieši. 2016. gada AGER pētījumā atklāts, ka pat 52% tūkstošgades paaudzes jauniešu varētu sevi iedomāties kā uzņēmējus.
 • Amway jaunās produktu kategorijas pārsniedz plānotos rezultātus. Pēc tam, kad Amway 2015. gadā iegādājās dzērienu, uzkodu un sporta uztura produktu zīmolu XS™, tā piedāvājums strauji paplašinājās, sasniedzot 40% pārdošanas apjoma pieaugumu pagājušajā gadā. Zīmols tagad ir pieejams gandrīz 50 valstīs, un tā 2016. gadā prezentēto sporta uztura produktu pārdošanas rezultāti pārsniedza mērķus.
 • Amway ekspertīze uztura jomā apvienojumā ar izplatītāju atbalstu sniedz īpašu vērtību klientiem. Piemēram, Amway BodyKey by Nutrilite™ svara kontroles programma ir bijusi īpaši veiksmīga dienvidaustrumu Āzijā, jo kvalitatīvi produkti ir apvienoti ar kopienā balstītu programmu, kas vērsta uz svara zaudēšanu un veselīgu uzturu. Šajās programmās dienvidaustrumu Āzijā piedalās vairāk nekā 70 tūkstoši cilvēku, un iesaiste turpina pieaugt.
 • Uztura un skaistumkopšanas produktu kategoriju saplūšana turpina pierādīt savu spēku. Jaunais Truvivity by Nutrilite™ uztura bagātinātājs, kas domāts ādas mitrināšanai, pārsniedz pārdošanas aplēses. Izplatītāji ir veiksmīgi apvienojuši šo produktu ar Premium klases ādas kopšanas līnijām, piemēram, Artistry Hydra-V™.
 • Tiešās pārdošanas biznesa modelis ir pievilcīgs – tiešās pārdošanas rādītāji pasaulē ir pieauguši par 20%, saskaņā pieejamajiem datiem par pēdējiem četriem gadiem. Pasaules Tiešās pārdošanas asociāciju federācija norāda, ka industrijas ikgadējie pārdošanas apjomi ir 183,7 miljardi ASV dolāru (2015. gada dati).

“Mēs uzskatām, ka šobrīd cilvēkiem ir daudz vairāk iespēju nekā jebkad agrāk. Īpaši tas attiecas uz to, kā tie pelna naudu, kur atrod produktus un kas tiem sniedz padomus un ieteikumus. Tādējādi mēs esam labā pozīcijā, lai palīdzētu apmierināt dažādās vajadzības – ar Amway™ produktiem vai Amway™ biznesa iespējām,” sacīja Amway prezidents un Pasaules Tiešās pārdošanas asociāciju federācijas priekšsēdētājs Dags DeVoss (Dough DeVos). “Gandrīz 60 gadu laikā, kopš mēs uzsākām biznesu, palīdzot citiem cilvēkiem uzsākt savu biznesu, daudz kas ir mainījies, bet ikvienam pieejamas biznesa iespējas vērtība paliek nemainīga”.

Prasmju veidošana un digitālais atbalsts, kas ir pieejams uzņēmumā, ir daži no Amway biznesa īpašnieku ieguvumiem. 2016. gadā izplatītāji piedalījās vairāk nekā četros miljonos bezmaksas tiešsaistes apmācību sesiju, kas bija vērstas uz pārdošanu, vispārējām biznesa prasmēm un produktu zīmoliem / kategorijām. Uzņēmums atklāja arī virkni digitālo instrumentu tirgos visā pasaulē, nodrošinot biznesa vadības atbalstu, apmācības, informāciju par produktiem un produktu ieteikumus, lai palīdzētu izplatītājiem produktu pārdošanā, pārvaldot ikdienas uzdevumus un veidojot savu biznesu.

2016. gada fakti un rādītāji:

 • Gada pārdošanas apjomi pa produktu kategorijām: 49% uzturs (+3%, salīdzinot ar 2015. gadu); 25% personiskā higiēna un skaistums (tāpat kā 2015. gadā); 15% ilglietojamie produkti (-1%, salīdzinot ar 2015. gadu); 7% mājsaimniecības produkti (tāpat kā 2015. gadā); 4% citi (-2%, salīdzinot ar 2015. gadu).
 • Amway lielākie produktu jaunumi 2016. gadā bija ādas mitrināšanas līnija Truvivity by Nutrilite™, pirmās Premium klases smaržas Artistry Flora Chic™ no Artistry™ zīmola, kā arī nepārtraukta luksusa sejas un acu krēmu pret ādas novecošanu produkcijas Artistry Supreme LX™ attīstība.
 • Amway Top 10 valstis 2016. gadā bija Ķīna, ASV, Dienvidkoreja, Japāna, Taizeme, Taivāna, Indija, Malaizija, Krievija un Honkonga.
 • Deviņi no Amway tirgiem piedzīvoja divciparu procentu pieaugumu, salīdzinot ar 2015. gada rādītājiem.

Lai uzzinātu visu informāciju par jaunākajiem faktiem un rādītājiem, apmeklējiet: http://globalnews.amway.com/media-guide

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia