Latvia LVA  

rss

  • rss
Ziņas - Skaistums
Amway laiž klajā jaunu essentials by ARTISTRY™ kolekcijas produktu

2018.06.12 - 

ARTISTRY™ piedāvā jaunu, vasaras sezonai lieliski piemērotu losjonu, kas baro, mitrina un aizsargā ādu no saules kaitīgās iedarbības (ar SPF 30). Tajā apvienots dabīgs kokosriekstu ūdens, Āfrikas arbūza un acerolas ķiršu ekstrakts.

Vieglais losjons nesatur eļļas un ir radīts, izmantojot dabīgas botāniskās sastāvdaļas – kokosriekstu ūdeni, kas baro un mitrina ādu, Āfrikas arbūza ekstraktu, kas pasargā ādu no vides piesārņojuma radītās kaitīgās ietekmes, un acerolas ķiršu ekstraktu, kas ir dabīgs antioksidants un bagātīgs C vitamīna avots. Šis minerālvielām piesātinātais saules aizsarglīdzeklis ar cinka oksīdu un SPF 30 aizsargā ādu no kaitīgajiem UVA/UVB stariem, bet cinka un karbonskābes sāls uzsūc eļļas un mazina ādas spīdumu, kā arī sniedz antibakteriālu, mitrinošu un atjaunojošu iedarbību.

“Jaunais essentials by ARTISTRY™ losjons ir viens no tiem produktiem, kuram šovasar jābūt katras sievietes rokassomiņā. Iesaku to lietot katru rītu pirms kosmētikas uzklāšanas vai ik reizi, kad ādai nepieciešama mitrināšana. Tādējādi tiks nodrošināta ādas barošana un aizsardzība no saules kaitīgās ietekmes visas dienas garumā,” saka ARTISTRY™ skaistuma eksperts Andžejs Savickis (Andrzej Sawicki).

Jaunais losjons ir piemērots visiem ādas tipiem un jebkuras brieduma pakāpes ādai – turpmāk tas aizstās essentials by ARTISTRY™ vieglo losjonu kombinētai un taukainai ādai.
Visi jaunie essentials by ARTISTRY™ produkti (izņemot salvetes kosmētikas noņemšanai) satur NUTRILITE™ saimniecībās audzēto acerolas ķiršu ekstraktu, kas ir piesātināts ar antioksidantiem, turklāt acerolas ķirši pazīstami kā ogas ar visaugstāko dabīgā C vitamīna līmeni.

Jaunajā essentials by ARTISTRY™ kolekcijā ietilpst arī maigas salvetes kosmētikas noņemšanai, attīrošs gēls bez eļļas, ilgstoši mitrinošs krēms un poras atsvaidzinošs tonizētājs.

Lasīt vairāk par produktu un iegādāties to

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia