Latvia LVA  

rss

  • rss
Ziņas, Ziņojumi presei - Skaistums Skaistums
Amway atklāj luksusa klases ādas kopšana sēriju Artistry SUPREME LX

2017.09.21 - 

Šī ādas kopšanas sērija, izmantojot augstākās klases sastāvdaļas un inovatīvu tehnoloģiju, ļauj ādai sasniegt pārsteidzošus rezultātus un izskatīties par 15 gadiem jaunākai

Vai ir iespējams atgūt jauneklīgas ādas dienas ritmu? Tieši šādu jautājumu izvirzīja Artistry zinātnieki un, izveidojot Artistry Supreme LX kolekciju, guva tam arī apstiprinošu atbildi. Artistry Supreme LX atjaunojošā krēma un atjaunojošā krēmā ādai ap acīm sastāvā ir unikāla formula, kas lietotājiem sniegs pārsteidzošu rezultātu ādas kopšanā.

Veicot globāla mēroga pētījumu, Artistry zinātnieki konsultējās ar pasaulslavenu botāniskās izpētes centru un vadošajiem augu zinātnes ekspertiem. Rūpīgi izvērtējot vairāk nekā 300 augu no dažnedažādām pasaules vietām, par vienu no galvenajām Supreme LX sastāvdaļām izvēlēta Gardenia Grandiflora.

Ekskluzīvais CellEffect24 komplekss papildina gardēnijas cilmes šūnu ekstraktu un palīdz ādai uzlabot spēju pašatjaunoties. Šī jaunākās paaudzes tehnoloģija ir bagātīgi papildināta ar 24 karātu zeltu, kas stiprina ādas šūnu maiņu un atstaro gaismu, padarot grumbiņas mazāk pamanāmas, un patentēto Kardiolipīnu un L-karnozīnu, kas palielina ādas spēju veidot enerģiju.

Formulā iekļauts arī Amway bioloģiskajās Nutrilite saimniecībās iegūtais zaļo acerolas ķiršu un spinātu lapu ekstrakts – antioksidanti, kas uzlabo ādas aizsardzību pret ārējās vides kairinājumiem, un palīdz tai izskatīties jauneklīgākai. Savukārt Rodiolas komplekss veicina ādas dabīgo bioritmu.

Kādus rezultātus šī kolekcija sniedz?
• Āda nekavējoties paliek maigāka, gludāka un pilna enerģijas, savukārt smalkās grumbiņas pazūd.
• Pēc trīs dienām āda izskatās jaunāka un stingrāka, redzamās grumbiņas pazūd.
• Jau pēc divām nedēļām āda izskatās krietni labāk.
• Pēc četrām nedēļām citi pamanīs, ka samazinājušies tumšie loki zem acīm un dziļās grumbas. Izskatās, ka āda ir tvirtāka.
• Pēc astoņām nedēļām āda izskatās izteikti stingrāka, jo sejas un kakla ādas elastība ir uzlabojusies.
• Kopumā āda iegūst jauneklīgāku izskatu.

Interesanti fakti:
• ARTISTRY™ zinātnieki, destilējot Gardenia Grandiflora nenovecojošās cilmes šūnas, radījuši spēcīgu eliksīru.
• Ekskluzīvais CellEffect24 komplekss ar īstu zeltu un NUTRILITETM sastāvdaļām pastiprina Gardenia Grandiflora cilmes šūnu eliksīra efektu.
• Šis tehnoloģiskais sasniegums atjauno ādas vitalitāti un palielina ādas enerģijas indeksu 68 reizes*.

*Enerģijas indekss tika testēts pēc in vitro metodes, uz cilvēka ādas fibrolastu šūnām ar Artistry Supreme LX™ sastāvdaļu maisījumu (ieskaitot Gardenia Grandiflora cilmes šūnu ekstraktu un CellEffect24 kompleksu).

Artistry ir viens no pieciem lielākajiem luksusa klases ādas kopšanas zīmoliem. Artistry 1958. gadā nodibināja divi uzņēmēji – vīrs un sieva – un Artistry™ produktu klāstā ietilpst moderni ādas kopšanas produkti, kas izstrādāti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un patentētas sastāvdaļas, ļaujot cīnīties ar bioloģiskajām un vides radītājām novecošanās pazīmēm kā vīriešiem, tā sievietēm. Tāpat Artistry piedāvā klasiskus un sezonas aktuālos dekoratīvās kosmētikas produktus sejai, acīm un lūpām. Ekskluzīvās formulas balstītas uz globāliem pētījumiem, produktu izstrādi un kvalitātes kontroli, ko nodrošina vairāk nekā 900 zinātnieku tīkls zinātnisko un akadēmisko konsultantu padomes vadībā, kuri cieši sadarbojas, lai sasniegtu jaunas skaistumkopšanas robežas. Artistry produktus pārdod vairāk nekā trīs miljoni Amway biznesa īpašnieku vairāk nekā 100 valstīs un teritorijās visā pasaulē.

    

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia