Latvia LVA  

rss

  • rss
Home, Korporatīvais, Uncategorized, Ziņas, Ziņojumi presei - Skaistums Amway Skaistums Citi Amway Skaistums Korporatīvais arhīvs Skaistuma arhīvs
Amway ādas kopšanas līdzekļu un kosmētikas zīmolam ARTISTRY – 50. gadadiena

2018.03.21 - 

Amway luksus skaistumkopšanas līdzekļu zīmols ARTISTRY šogad svin 50 gadadienu.

Stabilie panākumi pirmajos gadu desmitos ļāvuši zīmolam kļūt par pasaulslavenu un godalgotu ādas kopšanas līdzekļu un dekoratīvās kosmētikas ražotāju.

 Artistry™ ir pasaulē pirktākais tiešās pārdošanas luksus kvalitātes skaistumkopšanas līdzekļu zīmols un arī viens no pieciem pirktākajiem augstākās kvalitātes ādas kopšanas līdzekļu zīmoliem pasaulē*. Artistry™ produktiem piešķirti vairāk nekā 200 patenti, un tos pārdod vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē.

Artristry™ produktu sastāvā izmantotas pasaulē pirktākā vitamīnu un uztura bagātinātāju zīmola* Nutrilite™ sastāvdaļas. Tās tiek iegūtas Nutrilite™ bioloģiskajās saimniecībās, kur tiek audzētas, ievērojot kvalitātes kontroli, un novāktas tad, kad ir sasniegts to lielākais iedarbīgums. Sadarbība ar Nutrilite™ sniedz unikālu iespēju pilnībā izpētīt iedarbīgākās no dabas iegūtās vielas. Tas skaistumkopšanas līdzekļu nozarē Artristry™ zīmolu padara unikālu.

Artristry™ pirmsākumi meklējami 1950. gados pie piedzīvojumu kāra un uzņēmīga laulāta pāra – Kārla un Edītes Renborgiem. Lai veiktu nebijušus atklājumus skaistumkopšanā, Edīte apceļoja pasauli, apkopojot informāciju par uztura zinātni, mākslu un ģeogrāfiju. Edīte dzīvoja ar pārliecību, ka katra sieviete var būt pašas veidots mākslas darbs. Viņa radīja savu kosmētikas līniju, lai stipras, taču elegantas, neatkarīgas, bet vienlaikus arī ārkārtīgi sievišķīgas sievietes savu skaistumu varētu izkopt pavisam jaunā un augstākā līmenī.

Šī stāsta iedvesmots, uzņēmums Amway turpinās attīstīt Artistry™ zīmolu, lai nākotnē nostiprinātu zīmola līdera pozīciju skaistumkopšanas līdzekļu nozarē visā pasaulē.

 

* Euromonitor International pētījums, www.euromonitor.com/amway-claims

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
* Lauks obligāti jāaizpilda

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia